fbpx

Zenek Martyniuk na stoisku Promatic na ICE 2020

Zenon Martyniuk, wokalista zespołu Akcent, uznawany jest za czołowego przedstawiciela nurtu disco. Zenek przyciąga na swoje koncerty rzesze fanów, a jego przeboje “Przez twe Oczy Zielone” oraz “Przekorny Los” cieszą się niesłabnącą popularnością.

Firma Promatic przygotowała grę pod nazwą DISCO KING, w której oprócz oszałamiającej grafiki i sensownej matematyki można usłyszeć te dwa najpopularniejsze utwory wykonane przez artystę, które mają już ponad 300 mln wyświetleń na YouTube.

Projektując grę Disco King, Promatic skupił się na klimacie nurtu disco, który odzwierciedla charakter muzyki Zenka Martyniuka. Symbole, które pojawiają się w grze, również utrzymane są w tematyce muzycznej. Są to m.in. Gitara, Keyboard, Mikrofon Retro czy Głośniki. Kombinacja Symboli literowych układających się w napis DISCO daje 5 Darmowych Gier, w których symbole Q, J i K zmieniają się jednocześnie w symbol Wild – Zenek z gitarą. Wild zastępuje wszystkie symbole oprócz symbolu Scatter, którym jest Kula Dyskotekowa. Najważniejszym symbolem specjalnym w grze jest jednak rozszerzająca się postać samego Króla Disco – Zenka Martyniuka.

Oficjalna premiera Disco King odbędzie się podczas targów ICE Totally Gaming 2020 w Londynie. Główny bohater gry DISCO KING będzie gościem specjalnym na stoisku Promatic Grouo S8-250 pierwszego dnia – we wtorek 4 lutego 2020.

Z Zenkiem będzie można się spotkać w godzinach 15:00 – 17:30.

Firma Promatic zaprasza serdecznie wszystkich zwiedzających targi ICE 2020 w Londynie do odwiedzenia stoiska S8-250 i spotkania się z Zenkiem Martyniukiem, inspiratorem gry DISCO KING.

 

 

źródło: e-play.pl