fbpx

Sin Reels na Halloween

Zbliża się święto, które przywędrowało do nas z Ameryki. Halloween, bo o tym święcie mowa, kojarzone jest z symbolami duchów, zombie, trupich czaszek, nietoperzy, czarownic, czarnych kotów iinnych, mrocznych motywów.

Promatic Group tworząc Sin Reels. idealnie wpasowała się w klimat halloweenowy. Jest to 5-walcowa gra slotowa, której akcja toczy się na opuszczonym cmentarzysku. Celem gry jest uzyskanie kombinacji tych samych symboli na co najmniej jednej z 10 linii wygrywających. Wygrane liczone są od lewej do prawej.

Przejdź do mrocznego świata duchów, które przejęły cmentarz. Czarny kot wskaże Ci drogę do pięknej Czarownicy. Znajdź ją, by wspólnie stworzyć zaklęcie, które pokona Śmierć.

 

 

Na 10 liniach wygrywających umieszczono symbole zachowane w upiornej tematyce. Są to symbole niskie tj. Czarownica, Duch, Czarny Kot, Atrybuty Wiedźmy i dwa różne Nagrobki oraz symbole specjalne: Scatter, Nietoperz i Czaszka. Symbolem Scatter w grze jest Kostucha, a jej pojawienie się, wbrew pozorom, przynosi bardzo dobre nowiny. 3 lub więcej Symboli Scatter daje aż do 20 darmowych gier. Symbolami specjalnymi są również Nietoperz, który zastępuje wszystkie inne symbole poza specjalnymi, oraz Czaszka, która podwaja wszystkie wygrane w trakcie Gier Scatter.
Na platformie www.promaticgames.com dostępna jest wersja demo gry. Zapraszamy do gry i życzymy zabawy rodem z najlepszego horroru.

Promatic Group
#JoinUsToWin

źródło: e-play.pl