fbpx

Promatic Group wprowadza VLT w Hiszpanii

Promatic rozpoczyna instalację systemu VLT w Hiszpanii! Pakiet gier w językach angielskim i hiszpańskim, przygotowany specjalnie na ten rynek, został bardzo dobrze przyjęty.

Rynek hiszpański jest niezwykle wymagający. Aby na nim zaistnieć, należy uzyskać liczne pozwolenia, przejść pozytywnie badania jakości oraz spełniać normy i wytyczne rządowe. Urządzenia PROMATIC GROUP były testowane w renomowanej i najdłużej działającej firmie w branży – BMM Testlabs. To niezależne laboratorium zajmuje się badaniem gier na całym świecie. Wymaga najwyższych standardów zgodności technicznej, przez co gwarantuje integralność i autentyczność wydawanych certyfikatów.

PROMATIC GROUP przygotowała na hiszpański rynek specjalny pakiet gier TURBO w systemie VLT. Gry dostępne w tej kolekcji to gry 3, 4 i 5-walcowe, klasyczne owocówki oraz tematyczne, zamknięte w 3-monitorowej obudowie.

Atrakcyjności automatom TURBO VLT dostępnym w Hiszpanii, dodaje uruchomienie trzystopniowego systemu Jackpot. System ten pozwala na połączenie dowolnej ilości urządzeń oraz ich grup znajdujących się w różnych lokalach.

Polskie terminale VLT firmy PROMATIC GROUP w Hiszpanii przyciągają uwagę dzięki efektownemu wyglądowi oraz wysokiej jakości. Świetną zabawę zapewnia duży wybór gier oraz ich dostępność w języku hiszpańskim.

Współpraca podjęta z hiszpańskimi partnerami otwiera przed firmą PROMATIC GROUP drzwi do nowego rynku!!

 

źródło: e-play.pl