fbpx

Promatic Group odnosi sukces w Afryce

PROMATIC GROUP – największy polski producent automatów, produktów oraz rozwiązań systemowych dla branży hazardowej,  obchodzi w tym roku dwudziestolecie działalności. To 20 lat nieustannego rozwoju i podejmowania nowych wyzwań. Jednym z ostatnich jest ekspansja na rynku afrykańskim, na który w roku 2016 wysłane zostały pierwsze automaty.

W kwietniu br. PROMATIC GROUP zorganizowała konferencję w Lagos. Dynamiczny rozwój firmy w Nigerii był głównym tematem spotkania. Przedstawiono potencjał PROMATIC GROUP oraz całą gamę produktów, wśród nich nowości takie jak kolekcja Hot-Fun Classic, 3-monitorowe obudowy a także obudowy klasy VIP. Te ostatnie posiadają wygodne fotele, w które wbudowane są elementy sterujące oraz wysokiej jakości sprzęt audio. Wszystko tworzone z myślą o wygodzie najbardziej wymagających graczy.

 

 

Na konferencji podsumowano dotychczasowe osiągnięcia firmy oraz omówiono założenia na kolejny rok. Szybka, dynamiczna ekspansja na rynku w Afryce pozwoliła na otwarcie kilku grup systemu Global Jackpot. Rozszerzenie jego sieci będzie jednym z głównych obszarów działań. PROMATIC GROUP dąży do zwiększenia liczby automatów oraz dodatkowych lokalizacji na rynku nigeryjskim.

 

 

Integracja z kluczowymi partnerami z Afryki pozwoliła na przedstawienie nowych pomysłów oraz wyznaczenie kolejnych celów i etapów kooperacji. Zarówno PROMATIC GROUP jak i partnerzy z Nigerii widzą długoterminową perspektywę współdziałania. Obie strony będą w dalszym ciągu łączyć swoje siły, by wspólnie dostarczać rozrywkę na najwyższym poziomie.

 

 

źróło: e-play.pl