fbpx

Najodważniejsza kawaleria Husaria bohaterem gry Promatic Group

Husaria pozostaje jedną z najskuteczniejszych formacji nie tylko w historii Polski, ale również w dziejach świata. Widok skrzydlatych Husarzy do dziś fascynuje swoim pięknem oraz unikalnością, a współczesne rekonstrukcje bitew, w których polska kawaleria brała udział, cieszą się ogromną popularnością oraz rzeszą widzów.

Husaria przenosi użytkowników na pole bitwy, do legendarnego świata polskich, skrzydlatych jeźdźców. Jest to 5-walcowa gra z 5 liniami, na których wygrane liczone są zarówno od lewej do prawej, jak i od prawej do lewej, co zwiększa szanse gracza na trafienie wygranych.

Legendarni Skrzydlaci Husarze wracają na pole bitwy. Wejdź do gry, by stać się rycerzem najsłynniejszej kawalerii na świecie i okryj się blaskiem chwały!

 

 

Specjaliści Promatic Group projektując grę Husaria starali się odzwierciedlić najważniejsze atrybuty polskiej kawalerii. Bez wątpienia, najważniejszym i najbardziej charakterystycznym elementem oręża Husarii były skrzydła husarskie, które dodawały formacji elegancji i dostojności, ale przede wszystkim miały swoje strategiczne zastosowanie – pomagały w płoszeniu koni przeciwnika.

W grze możemy zobaczyć całą sylwetkę polskiego jeźdźca na koniu dzięki najważniejszemu, rozszerzającemu się symbolowi Wild. Graczy z pewnością urzeknie animacja pędzącego do boju Husarza, który przeniesie ich w sam środek bitwy. Symbol ten zastępuje wszystkie inne symbole, pojawia się na drugim, trzecim lub czwartym walcu, dając możliwość wygrania dwóch Gier Scatter. Pozostałe symbole również nawiązują do historii – są to: SzablaLancaTarczaKoń HusarskiSkrzydła Husarskie czy Hełm.

 

 

Dodatkową atrakcją w grze jest możliwość podwojenia wygranej w opcji gry z ryzykiem, podczas której wcielamy się w samego Husarza: widzimy przed sobą pole bitwy oraz pędzącego na nas przeciwnika i mamy szansę wybrać, z której strony ustawimy swoją Lancę. Jeśli wybierzemy poprawnie i trafimy przeciwnika – podwajamy swoją wygraną.

Wersja demo gry dostępna jest na www.promaticgames.com

 

źródło: e-play.pl