Kariera

KOGO SZUKAMY?

 • Specjalistów z doświadczeniem w branży gamingowej lub osób gotowych do podjęcia wyzwania, ze zdolnością przystosowania się do specyfiki branży. Sprawdź jakich technologii używamy.
 • Młodych z talentem i chęcią zdobycia umiejętności unikalnych w branży, które zapewnią im konkurencyjność na rynku pracy,
 • Specjalistów do działu: IT, grafiki, marketingu, HR.

DLACZEGO MY?

 • W PROMATIC GROUP masz szansę wziąć aktywny udział w tworzeniu gier i bezpośrednio wpływać na międzynarodowy rozwój firmy. Nieustannie szukamy nowych inspiracji i wprowadzamy nasze gry do automatów PROMATIC oraz na platformę gier online www.promaticgames.com.
 • Nasza firma sukcesywnie się rozwija, a mimo tego nie straciliśmy własnego charakteru na rzecz procedur i ograniczeń, jakie oferują wielkie korporacje. Zachowujemy rozsądną równowagę między organizacją pracy a elastycznością, która jest niezbędna w branży.
 • Bierzemy pod uwagę zdolności każdego pracownika, tak, by współpraca w zespole opierała się na wzajemnym uzupełnianiu i elastyczności.
 • Podchodzimy indywidualnie do każdego z naszych pracowników, dając możliwość wyboru i określenia kierunku dalszego rozwoju zawodowego.
 • U nas zdobędziesz unikalne doświadczenie w branży gamingowej i tym samym staniesz się bardziej konkurencyjny na rynku pracy.

AKTUALNE OFERTY PRACY

 • Aby zobaczyć aktualne oferty pracy kliknij tutaj.

PROCES REKRUTACJI

 1. Przeanalizujemy twoje doświadczenie i dotychczasowe osiągnięcia. Jeśli komponują się one w naszą metodykę pracy, skontaktujemy się z Tobą i poprosimy o rozwiązanie wstępnego zadania. Jeśli to twoje pierwsze kroki na rynku pracy, napisz o swoich projektach prywatnych (np. na github) lub na uczelni.Pamiętaj, aby do CV dołączyć klauzulę zgodną z RODO:“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę e-Fun Sp. z o.o., oraz PROMATIC Sp. z o.o., należące do PROMATIC GROUP, w celu przeprowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”Jeśli sobie życzysz, dodaj do klauzuli:“Wyrażam również zgodę, by wyżej wymieniona firma przetwarzała moje dane osobowe w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.”
 2. Rozmowa odbędzie się w dwóch etapach.Podczas pierwszego spotkania opowiesz nam o swoim doświadczeniu i pochwalisz się umiejętnościami. Omówimy wykonane przez Ciebie zadanie i spróbujemy się poznać.Podczas drugiego spotkania porozmawiasz ze specjalistą o kwestiach technicznych. Ty dowiesz się więcej o naszej pracy, my poznamy Twoją wiedzę. Możemy spotkać się w Jeleniej Górze, w Warszawie, lub za pośrednictwem Skype.Dowiedz się o co najczęściej pytają nasi kandydaci i przygotuj się do rozmowy kwalifikacyjnej FAQ.
 3. Trzeci krok oznacza, że warunki pracy zostały uzgodnione a umowa podpisana. Gratulujemy! Od teraz mamy wspólne cele. Cieszymy się, że jesteś w naszym zespole. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby pracowało Ci się z nami jak najlepiej.

FAQ

Co warto wiedzieć o branży gamingowej?
 • Branża gamingowa to jeden z najszybciej rozwijających się sektorów branży rozrywkowej. Potencjał gamingu oraz liczba użytkowników korzystających z rozwiązań i produktów branżowych rośnie z roku na rok. Gaming to gry slotowe, świat gier online, specjalne systemy oraz software, nad którym pracują najlepsi specjaliści branży IT na całym świecie. To doskonale dopracowane, autorskie algorytmy matematyczne, najnowsze rozwiązania technologiczne, precyzyjnie dopracowane grafiki oraz dźwięki. Działalność w branży gamingowej dopasowujemy do przepisów prawnych oraz norm i wymogów licencyjnych, które obowiązują w danym kraju lub regionie. Dbamy o bezpieczeństwo naszych użytkowników i jesteśmy propagatorem polityki Odpowiedzialnej Gry (Responsible Gaming). Wszystko po to, by być w pełni legalnym dostawcą rozwiązań systemowych oraz gier, które dopasowane są do restrykcyjnych, ale powszechnie obowiązujących w branży gamingowej przepisów.
Jak wygląda działalność firmy w Polsce?
 • Nowelizacja polskiej ustawy hazardowej z 2009 roku, która uchwalona została w kwietniu 2017, nie była dla nas zaskakująca. Jesteśmy legalną firmą, która prowadzi działalność zgodną z przepisami respektowanymi w świetle polskiego prawa.Jesteśmy legalnym dostawcą gier i oprogramowania dla branży gamingowej. Posiadamy certyfikaty ISO 9001:2015, potwierdzające wysoką jakość naszych produktów. Na co dzień pracujemy nad tworzeniem autorskich gier slotowych oraz gier online w technologii HTML5, które mogą zostać użyte w największych światowych kasynach lub na platformach online. Pracujemy nad kodami, dźwiękami, grafikami, matematyką gier. Jesteśmy softwareowym teamem z siedzibą w Jeleniej Górze oraz filią w Warszawie. Prowadzimy marketing i PR, skupiając się na portalach lokalnych oraz branżowych.
Jak wygląda działalność firmy za granicą?
 • Nasze produkty i rozwiązania dostępne są w Państwach Europy, Afryki oraz Ameryki łacińskiej. Zdobywamy nowych partnerów biznesowych, poszerzając tym samym obszar naszej działalności.  Wykwalifikowany zespół IT oraz dział wsparcia technicznego pomagają rozwiązać wszelkie ewentualne przeszkody, które staną na drodze naszych kontrahentów. Jako PROMATIC GROUP tworzymy kompleksowe rozwiązanie dla branży gamingowej.
W jakich przedsięwzięciach osiągnęliśmy sukces?
 • Naszym niewątpliwym sukcesem są autorskie gry slotowe. Najważniejsze z nich to m.in. „Poseidon’s Gold”, „Sin Reel”, „Lucky Emots”, „Husaria” i „Pudzianator” – gra, którą przygotowaliśmy na specjalne zamówienie PROMATIC GAMES. Jej twarzą jest mistrz Strong Man i zawodnik MMA – Mariusz Pudzianowski.Nie chcemy nadużywać słowa sukces, ale jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty spotkać można na trzech kontynentach Świata.
Jakie mamy plany na przyszłość?
 • Chcemy nieustannie ewoluować i iść do przodu. Świat gamingu mocno się rozwija i zaczyna przenosić swoje produkty do świata online. Kładziemy mocny nacisk na rozbudowę naszego portfolio, skupiając się na rozwiązaniach kompatybilnych z urządzeniami mobilnymi, które będą powszechnie dostępne w sieci.
Jakie wartości cenimy?
 • Cenimy sobie sumienność, chęć rozwoju osobistego, kreatywność oraz komunikatywność, która ważna jest po to, by cały zespół mógł wykonywać bezkonfliktowo zarówno indywidualne jak i grupowe projekty.
Ile osób zatrudniamy?
 • Obecnie, jako PROMATIC GROUP zatrudniamy przeszło 100 osób, do których zaliczają się: osoby zarządzające, managerowie, specjaliści działu IT, graficy, technicy, zespół marketingu, dział sprzedaży, kontrolerzy finansowi, pracownicy administracji, pracownicy produkcyjni i konstruktorzy.
Co chcemy o Tobie wiedzieć?
 • Interesuje nas wiedza oraz projekty wykonane w ramach studiów. Chętnie posłuchamy o Twoim doświadczeniu zawodowym i zobaczymy portfolio zawodowych projektów. Chcemy sprawdzić Twoje umiejętności twarde tj. wiedza techniczna, ale i miękkie jak umiejętność pracy w grupie czy komunikatywność. Jeśli masz jakieś wyjątkowe zainteresowania i możesz zarazić nas swoją pasją, zamieniamy się w słuch.
Jakie masz szanse na rozwój zawodowy w naszej firmie?
 • Nie jesteśmy korporacją i każdego pracownika naszej firmy traktujemy indywidualnie. Chętnie dowiemy się o Twoich potrzebach i pomożemy w zdobyciu pożądanej wiedzy i umiejętności. Oferujemy szkolenie zawodowe oraz wdrożenie do specyficznej branży, jaką jest gaming. Oferujemy dostępy do kursów oraz do czasopism branżowych, które mogą wspomóc Twoją edukację na potrzeby wykonywanych obowiązków.
Co cenimy u naszych pracowników?
 • Przede wszystkim cenimy sobie chęci nauki i zdobywania nowych umiejętności. Ważne są dla nas Twoje zaangażowanie i chęci, które finalnie wpływają na indywidualne podejście.
Kogo zatrudniamy?
 • Zatrudniamy managerów poszczególnych działów, specjalistów IT, sprzedawców, specjalistów ds. marketingu, grafików, dźwiękowców, pracowników administracyjnych, konstruktorów, pracowników produkcyjnych, osoby odpowiedzialne za finanse, specjalistów HR.
Jak wygląda dzień pracy?
 • Pracownicy poszczególnych działów stawiają się do pracy między godziną 7:00 – 9:00 i zostają 8 roboczych godzin. O godz. 9:00 każdego dnia w dziale IT odbywa się meeting podsumowujący poprzedni dzień, etap realizacji zadań oraz wspomina o planach na bieżący dzień.
Jakie mamy warunki biurowe?
 • Każdy pracownik posiada swoje własne biurko, ergonomiczne, wygodne krzesło oraz sprzęt niezbędny do wykonywania swoich obowiązków. Nasze pomieszczenia są klimatyczne, nowoczesne i klimatyzowane. W Jeleniej Górze widok z naszych okien rozciąga się na całe pasmo karkonoskich gór, mamy spory parking i jest gdzie zostawić rower, bez obaw o kradzież. Z jedenastego piętra warszawskiego biura widzimy natomiast całe centrum i mamy kontrolę nad Alejami Jerozolimskimi.
Jakie oferujemy bonusy?
 • Oferujemy indywidualne szkolenia, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport, umowę o pracę na cały etat oraz nielimitowany dostęp do ekspresu z kawą.