e-Fun

Rozwój spółki Promatic sprawił, że postawiliśmy sobie poprzeczkę znacznie wyżej. Otworzyliśmy kolejną firmę – e-Fun Sp. z o.o., by stać się sprzedawcą kompleksowych usług dla branży gamingowej.

W spółce e-Fun odpowiedzialni jesteśmy za produkcję softwearu, który dostępny jest w kompleksowej oferciePromatic Group.

RAFAŁ WERAKSA

IT MANAGER

“Za sukcesem każdej firmy stoją ludzie. Jestem dumny z tego, że mogę reprezentować specjalistów, którzy każdego dnia pracują na sukces Promatic Group. “

Specjaliści spółki e-Fun odpowiedzialni są za tworzenie autorskich gier slotowych dedykowanych do automatów Promatic oraz gier w technologii HTML5, przeznaczonych do świata gier online. Oferujemy także trzypoziomowy system Jackpot w różnych konfiguracjach graficznych oraz własne rozwiązania systemowe ułatwiające zarządzanie wszystkimi produktami Promatic Group, w tym system Back Office 2.

Obecnie spółki e-Fun oraz Promatic tworzą grupę kapitałową, a nasze wspólne produkty można znaleźć na rynkach Europy, Afryki i Ameryki Łacińskiej.