fbpx

Dołącz do zespołu Promatic Group!

Firma Promatic specjalizująca się w branży rozrywkowej niesie na barkach wielką odpowiedzialność ciągłego samorozwoju. Szereg innowacji, które stale się pojawiają, motywują nas do nieustannego udoskonalenia produktów oraz wprowadzenia nowatorskich rozwiązań, na które pozwala najnowsza technologia.

Abyśmy mogli stale znajdować się w kręgu najlepszych firm w branży, niezbędny jest nam sztab specjalistów, którzy swoimi zdolnościami pomogą utrzymać oferowane produkty na najwyższym poziomie. W Promatic Group takimi osobami są wykwalifikowani pracownicy spółki Promatic, tworzącej hardware, czyli obudowy automatów hazardowych oraz dodatki takie jak półki.

Spółka Promatic posiada siedzibę wraz z własną linią produkcyjną w Jeleniej Górze. Tutaj eksperci tj. kontrolerzy jakości, konfiguratorzy, monterzy, serwisanci, magazynierowie, elektromonterzy czy logistycy, dbają każdego dnia o to, by produkowane obudowy automatów były wykonane nienagannie, tylko z materiałów najwyższej jakości.

 

Aby w ofercie Promatic Group znalazł się kompleksowy produkt, wyprodukowany przez Promatic automat należy wyposażyć w system operacyjny. Tym zajmuje się spółka e-Fun, zlokalizowana w Warszawie oraz Jeleniej Górze. E-Fun to firma softwearowa, specjalizująca się w tworzeniu gier slotowych, przeznaczonych dla największych, światowych kasyn oraz operatorów platform gier online. Nasi eksperci specjalizują się także w tworzeniu oprogramowania oraz systemów przeznaczonych do automatów hazardowych. Do grona naszych specjalistów zaliczają się m.in. programiści, osoby kreatywne, product ownerzy, administratorzy, game designerzy, dźwiękowcy, technicy, testerzy, software developerzy, webdeveloperzy czy software engineerowie.

Branża IT to jeden z najdynamiczniej rosnących segmentów rynku, dający szerokie możliwości rozwoju. Nie tylko dla firmy, ale i pracownika jest to bardzo wymagająca branża, wymagająca nieustannego doskonalenia się i poznawania coraz to nowszych technologii, które mogą zostać wykorzystane w kolejnych projektach. Miejsce pracy dla specjalistów tej profesji nie może być zwyczajnym biurem. Przestrzenie projektówe, które oferujemy naszym ekspertom, wyróżniają się na lokalnym rynku jakością wyposażenia w estetyczne i ergonomiczne meble biurowe.

Posiadamy profesjonalnie urządzony open space, którego główną zaletą jest fakt, iż cały zespół projektowy, realizujący dane zadanie, może pracować w jednym miejscu, komunikując się ze sobą, wymieniając poglądami i pomagając sobie nawzajem. Jednocześnie każdy posiada niezależne, regulowane biurko odgrodzone panelem, pozwalające na skupienie.

 

znajomość języków obcych. Jako firma stawiamy kroki rozwojowe na terenie państw Europy, Afryki oraz Ameryki Łacińskiej, gdzie posiadamy własne oddziały. Ze względu na wyjazdy służbowe czy współpracę między zagranicznymi oddziałami, jest to na pewno ogromny atut, pozwalający na swobodną pracę z zagranicznymi współpracownikami. Szukamy specjalistów z doświadczeniem w projektach gamingowych lub osób gotowych do podjęcia wyzwania, z chęciami przystosowania się do specyfiki branży. Poszukujemy nie tylko osób z tzw. umiejętnościami twardymi (np. znajomość języków programowania), ale i takich, z umiejętnościami miękkimi np. managerów działu, specjalistów HR, specjalistów ds. sprzedaży.

 

Serdecznie zachęcamy każdego, kto chciałby dołączyć do zespołu międzynarodowej firmy Promatic Group o nawiązanie kontaktu. Zachęcamy również do śledzenia na bieżąco naszych mediów społecznościowych oraz portali, na których można znaleźć aktualne oferty pracy spółek Promatic oraz e-Fun.

 

źródło: e-play.pl